w3Dzień coraz krótszy, wychodzę rano do pracy jest ciemno, wracam z pracy słońce jest coraz niżej. Czasami nie spieszę się aż tak bardzo, lubię przyglądać się ludziom, lubię zejść z utartej drogi. Tak było tego dnia. Spowolniłam swój chód i zeszłam nad Wisłok. Lubię zapach wody, jej majestat i zmienność. W Rzeszowie często można nad Wisłokiem spotkać wędkarzy, w różnym wieku, bez względu na porę roku, od czasu do czasu odbywają się też zawody. Tego dnia był spokój, woda jakaś cicha, ludzi prawie wcale, idąc ścieżką w stronę mostu Zamkowego zobaczyłam tych dwóch wędkarzy. Cudowna poświata wody zaczarowała mnie, zrobiłam zbliżenie i uchwyciłam moment jak ryba bierze, jak ją wyciągają, jak jeden z wędkarzy podkłada podbierak żeby ją złapać. Chwilo trwaj…

Lubię takie dni, nieśpieszny czas na delektowanie się otaczającą rzeczywistością, chłonąć obrazy, cieszyć się szczęściem innych i zatrzymać ten magiczny moment w kadrze.

Posted by:Goya Kusz

Wszystko mnie fascynuje, ludzie, przyroda, nawet małe robaczki. Fotografia to pasja bez której nie potrafię już żyć. Emocji tyle, że aż kipi, czasami niecierpliwa, czasami zadumana łapię chwile jak motyle.