15042231_1306374856081886_8050375847448269796_oLetni wyjazd na kilka dni do Niemiec, mieliśmy jechać trzy godzinki a tymczasem… W pewnym momencie na niemieckiej autostradzie za Berlinem w kierunku na Hamburg niespodzianka. Okazało się, że jakieś dwa kilometry przed nami był poważny wypadek, po poszkodowanych przyleciały helikoptery ratunkowe, a my czekaliśmy, aż odpowiednie służby wszystko uprzątną. Jak to w cywilizowanych krajach bywa, kierowcy zostawili korytarz dla służb ratunkowych i spokojnie czekali. Natomiast dzieci, jak to dzieci rozpierała energia i niecierpliwość pchała je do zabawy w zastanych warunkach. Zrobiłem wtedy tylko to jedno zdjęcie, ale myślę że zawarłem w nim to co chciałem.

W końcowym rozrachunku z trasy na trzy godziny zrobiła się trasa na prawie sześć godzin, ale było warto czekać by móc uwiecznić ulotną chwilę na zawsze.

Posted by:Mariusz Klunder

Szczecinianin z urodzenia, fotograf z zamiłowania, miłośnik polowania z aparatem na ludzi w ich codziennym trudzie. Milion pomysłów na zdjęcia w głowie i brak czasu na realizację fotograficznych marzeń. Staram się uchwycić tę ulotną chwilę która sprawia że zdjęcie ma to coś. Moje motto na resztę życia to: Być z aparatem tak blisko ludzi, by móc usłyszeć ich myśli, i okiem aparatu zajrzeć w głąb duszy...