Stoimy

15042231_1306374856081886_8050375847448269796_oLetni wyjazd na kilka dni do Niemiec, mieliśmy jechać trzy godzinki a tymczasem… W pewnym momencie na niemieckiej autostradzie za Berlinem w kierunku na Hamburg niespodzianka. Okazało się, że jakieś dwa kilometry przed nami był poważny wypadek, po poszkodowanych przyleciały helikoptery ratunkowe, a my czekaliśmy, aż odpowiednie służby wszystko uprzątną. Jak to w cywilizowanych krajach bywa, kierowcy zostawili korytarz dla służb ratunkowych i spokojnie czekali. Natomiast dzieci, jak to dzieci rozpierała energia i niecierpliwość pchała je do zabawy w zastanych warunkach. Zrobiłem wtedy tylko to jedno zdjęcie, ale myślę że zawarłem w nim to co chciałem.

W końcowym rozrachunku z trasy na trzy godziny zrobiła się trasa na prawie sześć godzin, ale było warto czekać by móc uwiecznić ulotną chwilę na zawsze.

Mariusz Klunder on sabinstagramMariusz Klunder on sabfacebook
Mariusz Klunder
Szczecinianin z urodzenia, fotograf z zamiłowania, miłośnik polowania z aparatem na ludzi w ich codziennym trudzie. Milion pomysłów na zdjęcia w głowie i brak czasu na realizację fotograficznych marzeń. Staram się uchwycić tę ulotną chwilę która sprawia że zdjęcie ma to coś. Moje motto na resztę życia to: Być z aparatem tak blisko ludzi, by móc usłyszeć ich myśli, i okiem aparatu zajrzeć w głąb duszy...